The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Auto asy pro automobily - Jak nasadit -

Kde koupit

Auto řasy pro automobily - Jak nasadit - Kde koupit

 

 

 

Jsme hlavním distributorem a výrobcem řas pro automobily v Evropě a dodáváme více než 50 zemích po celém světě. Můžete objednat řasy pro vaše auto je přímo z této webové stránky nebo nás kontaktujte s velkoobchodními dotazy, pokud chcete prodat auto řasy z vašich vlastních stránek.

 

 

 

Máme několik videí na této webové stránce ukazuje, jak vešel auto řasy na BMW nebo Peugeot 206, ale stejná technika se používá pro všechny vozy. Tyto řasy jsou snadno oříznout, aby se vešly všechny reflektory a křišťálově diamant nebo exotické růžové oční linky může být také připojen nad nebo pod řasy, aby se auto vypadat opravdu sexy ...

 

 

 

Auto řasy jsou nyní stává velmi populární v USA a ve Velké Británii se S. Afriky, Norska, několik dalších evropských zemí a Thajska trendů stejně. Tyto ženy prostě milují a kluci ... dobře ty valit oči, ale abych byl spravedlivý ... že zastavit a zírat a ženy, které mají řasy na svých autech, bez pochyb, získáte spoustu pozornosti.

 

 

 

Kde si můžete koupit řasy? Jsou k dispozici v obchodech?

 

 

 

V současné době si můžete koupit pouze na řasy pro automobily a oční linky z našich webových stránek nebo z nezávislého distributora, který také má jeho nebo její webové stránky. Děláme loď na distributory v mnoha zemích, ale i distributoři vše vše prodávat je z jejich vlastních internetových stránkách. Posíláme do všech zemí přímé a mají nejnižší dostupné ceny kdekoliv.

 

 

 

Naše auto řasy všech přijít s žádnými položené otázky 30 dnů záruku vrácení peněz.

 

 

 

Pokud nejste spokojeni v žádném případě, prostě vrátit nevyužitou řasy nám v originálním balení a my si budou vyměňovat nebo vrátí vám za kupní cenu nižší poštovné. Nemůžeme vrátit poštovné, protože poštovné je nevratná k nám na poště také. Jsou to nejlepší auto řasy si můžete koupit kdekoli na světě. Pokud nejste přesvědčeni, jen porovnat s jiným řas najdete, a pokud najdete lepší kvalitu a nebo designu na řasy pro automobily (Europe), kterou vám rádi vrátíme vám.

 

 

 

Máme také stránku Facebook, kde si můžete zakoupit auto řasy přímo www.facebook.com / eyelashesforcars. Auto řasy je možné montovat na jakékoliv auto, které má kulaté nebo oválné stylu světlomety a také auta s pop up světel. Pokud si nejsi jistý, že bude fit vše, co potřebujete udělat, je nám e-mail obraz z vašich automobilů světlometů a my Vám poradíme. Nicméně, zapadají 99% vozů žádný problém a může být dokonce upraven, aby se vešly. Nezapomeňte objednat nějaký oční linky s vaším autem řas, protože by to opravdu vypadat skvěle.

 

 

 

Hlavní věc k zapamatování po připojení řasy je, že povrch (světlomety hrana nebo lak) musí být čisté. Jsme vždy dodávat alkohol čištění klávesnice s každým souborem automobilových řas zakoupit, které vám pomohou odstranit a špína nebo auto vosk tak, aby se ujistil, speciální pásky může mít silné pouto. Je-li povrch není čistý nebo je mokrý nebo ještě má některé vosku zbytek .... Pak řasy se nelepí správně a může spadnout, když vyjedete. 99% času slyšíme o žádných problémů, protože páska je extra silný a používá speciální tlakovou techniku ​​lepení aktivovat vysokou pevnost vazby. Vše, co udělat, je pevně ho stiskněte dolů, když jste připojení řasy na auto nebo motorku nebo van nebo cokoliv vozidlo se rozhodnete dát je na.