The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Auto Ripsmed autodele - kuidas sobitada - Kust osta

Auto Ripsmed autodele - kuidas sobitada - Kust osta

 

 

 

Meil on peamine turustaja ja tootja ripsmed autodele Euroopas ja pakkuda rohkem kui 50 riigis üle maailma. Te võite tellida ripsmed oma auto otse kodulehel või võtke meiega hulgimüük järelepärimisi, kui soovite müüa auto ripsmed alates oma veebilehel.

 

 

 

Meil on mitmeid videod sellel veebilehel näidata, kuidas sobitada auto ripsmeid kuni BMW või Peugeot 206, kuid sama tehnikat kasutatakse kõik autod. Ripsmed on lihtsalt häälestatav sobib igas esituled ja kristall teemant või eksootiliste roosa silmapliiats saab paigaldada ka üles-või allapoole ripsmed teha auto välimus tõesti seksikas ...

 

 

 

Auto ripsmed on nüüd muutumas väga populaarne USAs ja Suurbritannias S. Aafrika, Norra, mitmed teised Euroopa riigid ja Tai trendid samuti. Naised lihtsalt armastan neid ja poisid ... hästi kõige rulli oma silmi kuid see oleks õiglane ... nad ei peatu ja vahtima ja naised, kellel on ripsmeid oma autosid, kahtlemata, saada saastekoormusi tähelepanu.

 

 

 

Kust saab osta ripsmeid? Kas nad poodidesse?

 

 

 

Praegu saab osta ainult ripsmed autodele ja silmapliiats meie kodulehel või sõltumatu turustaja, kes on ka tema koduleheküljel. Me laev turustajad mitmes riigis, kuid isegi turustajate kõik müüvad neid oma veebilehtedel. Saadame kõikidele riikidele juhtida ja on kõige madalama hinnaga kättesaadav kõikjal.

 

 

 

Meie auto ripsmete kõik tulevad ilma küsimusi esitamata 30-päevase raha tagasi garantii.

 

 

 

Kui oled õnnetu kuidagi, lihtsalt tagasi kasutamata ripsmed meile originaalpakendis ja me vahetada või tagastada teile ostuhind vähem postikulu. Me ei saa tagastada postikulu sest postikulu ei tagastata meieni postkontor ka. Nad on parim auto ripsmed saab osta kõikjal maailmas. Kui te ei ole veendunud, lihtsalt neid võrrelda teiste ripsmed leiad ja kui leiad parema kvaliteediga ja või disaini Ripsmed autodele (Euroopa) me hea meelega tagasi sind.

 

 

 

Meil on ka Facebook lehele, kus saab osta auto ripsmed otse www.facebook.com / eyelashesforcars. Auto ripsmed saab paigaldada igale autole, mis on ümmargune või piklik stiilis esituled ja ka autod pop-up tuled. Kui teie ei ole kindel, et nad sobivad kõik, mida vaja teha, on saata meile pilt oma autode esituled ja saame teile nõu. Kuid nad sobivad 99% autodest mingit probleemi ja võib olla isegi ilma, et see sobiks. Ära unusta, et mõned silmapliiats oma auto ripsmed nagu et tõesti hea välja.

 

 

 

Peamine on meeles pidada kinnitamisel ripsmed on, et pind (esituled velje või maalritööd) peavad olema väga puhtad. Oleme alati pakkumise alkoholi puhastus pad iga komplekt auto ripsmed ostetud, et aidata teil eemaldada ja mustus või auto vaha, et veenduda spetsiaalne lint saab teha tugeva sideme. Kui pind ei ole puhas või on märg või on veel mõned vaha jäägid .... Siis ripsmed ei jääda korralikult ja võib kukkuda, kui sa alustad sõitmist. 99% ajast kuuleme mingeid probleeme, sest lint on ekstra tugev ja kasutab erilist survet liimimine tehnika aktiveerimiseks ülitugevast võlakirja. Kõik, mida vaja on suruge aeglaselt, kui kinnitad ripsmeid kuni auto või mootorratas või van või mis iganes sõiduki valite panna neid.