The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Auto Skropstas automanm - K ietilpint -

Kur nopirkt

Auto Skropstas automašīnām - Kā ietilpināt - Kur nopirkt

 

 

 

Mēs esam galvenie izplatītājs un skropstu ražotājs automobiļiem Eiropā un sniegt vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē. Jūs varat pasūtīt skropstas par savu auto tieši no šīs mājas lapā vai sazinieties ar mums ar vairumtirdzniecības jautājumiem, ja jūs vēlētos pārdot auto skropstas no jūsu pašu mājas lapā.

 

 

 

Mums ir vairāki video šajā mājas lapā norāda, kā uzstādīt auto skropstas ar BMW vai Peugeot 206, bet metode tiek izmantota visu automašīnu. Skropstas ir viegli apgrieztām lai ietilptu jebkurā lukturus un kristāla dimants vai eksotisko rozā acu zīmulis var būt iestrādāts arī virs vai zem skropstas, lai padarītu auto izskatās tiešām sexy ...

 

 

 

Auto skropstas tagad kļūst ļoti populāra ASV un Lielbritānijā ar S. Āfriku, Norvēģiju, vairākās citās Eiropas valstīs un Taizemi trending, kā arī. Sievietes vienkārši mīl viņus un puiši ... arī visvairāk roll acis, bet ja godīgi ... viņi apstāties un skatiens, un sievietes, kas ir skropstām uz savām automašīnām, bez šaubām, saņemt slodzēm uzmanību.

 

 

 

Kur jūs varat iegādāties skropstas? Vai tie pieejami veikalos?

 

 

 

Tajā brīdī, jūs varat tikai iegādāties skropstas automašīnām un acu zīmulis no mūsu mājas lapā vai no neatkarīga izplatītāja, kas arī ir viņa vai viņas mājas lapā. Mēs darām kuģi izplatītājiem daudzās valstīs, bet pat izplatītāji visi visi pārdod tos no savas mājas lapas. Mēs sūtīt uz visām valstīm tiešajiem un ir zemākās cenas pieejams jebkur.

 

 

 

Mūsu auto skropstas visi nāk ar nav uzdotajiem jautājumiem 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

 

 

 

Ja neesat apmierināts jebkādā veidā, vienkārši atpakaļ neizmantoto skropstas mums oriģinālā iepakojuma un mēs apmainīties vai atmaksās jums par pirkuma cenu mazāk pastmarkas. Mēs nevaram atmaksāt pastmarkas, jo pastmarkas netiek atgriezta pie mums no pastā arī. Tie ir labākais auto skropstas var iegādāties jebkur pasaulē. Ja jūs neesat pārliecināts, vienkārši salīdzināt tos ar citiem skropstas jūs varat atrast, un, ja jūs varat atrast labāku kvalitāti un vai projektēšanas līdz Skropstas automašīnām (Eiropa), mēs labprāt atmaksāsim jums.

 

 

 

Mums ir arī Facebook lapu, kur jūs varat iegādāties auto skropstas tieši www.facebook.com / eyelashesforcars. Auto skropstas var uzstādīt jebkurai automašīnai, kas ir apaļi vai iegareni stila lukturus un arī automašīnas ar pop up gaismām. Ja jūsu nav pārliecināts, ka tie būs piemērots viss, kas jums jādara, ir rakstiet mums priekšstatu par savu automašīnu lukturu un mēs varam ieteikt Jums. Tomēr tie atbilst 99% no automašīnām nav problēma, un var pat būt apgrieztām lai ietilptu. Neaizmirstiet pasūtīt kādu acu zīmulis ar savu auto skropstas, jo, kas tiešām izskatās lieliski.

 

 

 

Galvenais ir atcerēties, kad pievienojot skropstas ir tā, ka virsma (lukturus loka vai krāsojums), jābūt ļoti tīrs. Mēs vienmēr piegādāt alkohola tīrīšana spilventiņu ar katru komplektu automašīnu skropstas iegādāties, lai palīdzētu jums noņemt un netīrumi vai auto vasks, lai pārliecinātos īpašu lentu var dot spēcīgu saikni. Ja virsma nav tīrs vai tas ir slapjš vai vēl ir dažas vaska atliekas .... Tad skropstas nav stick pareizi un var nokrist, kad jūs sākat vadītāja. 99% no laika mēs dzirdam par bez problēmām, jo ​​lente ir papildu spēcīgu un izmanto īpašu spiediena līmēšanas tehniku, lai aktivizētu augstas stiprības obligācijas. Viss, kas Jums jādara, ir cieši iespiediet kad jūs pievienojiet skropstas ar auto vai motociklu vai van vai kāds transportlīdzeklis izvēlaties, lai viņus tālāk.