The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Automobili blakstienos automobiliams -

Kaip priderinti - Kur sigyti

Automobilių blakstienos automobiliams - Kaip priderinti - Kur įsigyti

 

 

 

Mes esame pagrindinis platintojas ir gamintojas blakstienų automobilių Europoje ir tiekia daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Galite užsisakyti blakstienos Jūsų automobiliui tiesiai iš šios svetainės arba susisiekite su mumis Didmeninė Skelbimai jei norite parduoti automobilį blakstienas nuo savo svetainę.

 

 

 

Mes turime keletą vaizdo įrašus šioje interneto svetainėje, kurioje, kaip, kad tilptų į automobilį blakstienas BMW ar Peugeot 206, bet tas pats metodas naudojamas visiems automobiliams. Blakstienos yra lengvai sumažintas, kad atitiktų visus priekinius žibintus ir krištolo deimantų ar egzotiškų rožinė akių kontūro taip pat gali būti pritvirtinti virš ar žemiau blakstienas, kad automobilis atrodo tikrai sexy ...

 

 

 

Automobilių blakstienos tampa labai populiarus JAV ir Jungtinėje Karalystėje S. Afrikoje, Norvegijos, keletas kitų Europos šalių ir Tailandas tendencijos taip pat. Moterys tiesiog myli juos ir vaikinai ... gerai labiausiai roll savo akis, bet būtų teisinga ... jie sustoti ir spoksojimas ir moterys, kurie, blakstienos savo automobilius, be abejo, gauti apkrovų dėmesio.

 

 

 

Kur galite įsigyti blakstienas? Jie yra parduotuvėse?

 

 

 

Šiuo metu, galite pirkti tik automobilių ir akių kontūro blakstienas iš mūsų interneto svetainėje arba iš nepriklausomą platintoją, kuris taip pat yra jo ar jos interneto svetainėje. Mes laive platintojams daugelyje šalių, tačiau net platintojai visus visus juos parduoti iš savo interneto svetainėse. Mes siunčiame visoms šalims vadovauja ir mažiausios kainos bet kur.

 

 

 

Mūsų automobilių blakstienos visi ateis su jokių klausimų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

 

 

 

Jei esate nepatenkinti bet kokiu būdu, tiesiog grąžinti nepanaudotą blakstienas mums originalioje pakuotėje ir mes keistis arba grąžinsime Jums už pirkimo kaina, atėmus siuntimo. Nes pašto siuntų negrąžinamas mums iš pašto, taip pat mes negalime kompensuoti pašto išlaidas. Jie yra geriausi automobilių blakstienos, galite įsigyti bet kurioje pasaulio vietoje. Jei nesate įsitikinęs, tik palyginti juos kitų blakstienų galite rasti ir jei jūs galite rasti geresnės kokybės ir (arba) projektavimo iki blakstienos automobiliams (Europe) mielai grąžinsime Jums.

 

 

Mes taip pat turime "Facebook" puslapį, kur galite įsigyti automobilių blakstienos tiesiogiai www.facebook.com / eyelashesforcars. Automobilis blakstienos gali būti montuojamos bet kokį automobilį, kuris turi apvalios arba pailgos stiliaus priekinius žibintus, taip pat automobilių su pop-up žibintai. Jei ne, kad jie tiks viskas, ką jums reikia padaryti, rašykite mums savo automobilių priekinių žibintų paveikslėlį, ir mes galime jums patarti. Tačiau jie tinka 99% automobilių No Problem, ir netgi gali būti sumažintas, kad tilptų. Nepamirškite užsisakyti šiek tiek akių kontūro su jūsų automobilio blakstienų, kad bus tikrai puikiai atrodo.

 

 

Pagrindinis dalykas, reikia atsiminti, kai pritvirtinti blakstienos yra tai, kad paviršius (žibintai ratlankio arba dažų) turi būti švarūs. Mes visada tiekti alkoholio valymo trinkelėmis su visais automobilių blakstienų rinkinį įsigijo, kad padėtų jums pašalinti ir purvo ar automobilių vaškas taip, kad būtų užtikrinta speciali juosta gali padaryti tvirtą ryšį. Jei paviršius nėra švarus, arba jis yra šlapias ar vis dar šiek tiek vaško likučių .... Tada blakstienas ne klijuoti tinkamai ir gali nukristi kai pradėdami vairuoti. 99% laiko, mes girdime apie be jokių problemų, nes juosta yra Ypatingai stiprus ir naudoja specialų slėgio suvirinimo technika įjungti didelio stiprio ryšį. Visi jūs darote, yra stipriai spauskite žemyn, kai jūs pridedate blakstienas auto ar motociklą arba van ar nepriklausomai nuo transporto priemonės jums pasirinkti įdėti juos į.