The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Rzsy dla samochodów - Jak dopasowa - Gdzie kupi

Rzęsy dla samochodów - Jak dopasować - Gdzie kupić

 

 

 

Jesteśmy głównym dystrybutorem i producentem rzęs dla samochodów w Europie i dostarczają ponad 50 krajach na całym świecie. Możesz zamówić rzęsy do samochodu bezpośrednio z tej strony internetowej lub skontaktuj się z nami hurtowa jeśli chcesz sprzedać samochód rzęs z własnej stronie internetowej.

 

 

 

Mamy kilka filmów na tej stronie pokazano, jak dopasować samochód rzęsy do BMW czy Peugeot 206, ale sama technika jest używana do wszystkich samochodów. Rzęsy są łatwo przycięte w celu dopasowania żadnych świateł i kryształu diamentu lub egzotyczny różowy eyeliner można zamontować także nad lub pod rzęsy do samochodu wyglądają naprawdę sexy ...

 

 

 

Samochodowe rzęsy stają się bardzo popularne w USA i Wielkiej Brytanii z S. Afryki, Norwegii, kilku innych krajach europejskich i Tajlandia trendów, jak również. Kobiety po prostu je kocham i chłopaki ... również najbardziej przewracają oczami, ale żeby być w porządku ... robią Stop and Stare i kobiety, którzy mają rzęsy na swoje samochody, bez wątpienia, dostać mnóstwo uwagi.

 

 

 

Gdzie można kupić rzęsy? Czy są one dostępne w sklepach?

 

 

 

W tej chwili można tylko kupić rzęsy dla samochodów i eyeliner z naszej strony internetowej lub z niezależnego dystrybutora, który również ma swoją stronę internetową. Mamy statek do dystrybutorów w wielu krajach, ale nawet dystrybutorzy wszystkie wszystkie ich sprzedaż z własnych witryn. Wysyłamy do wszystkich krajów kierują i mają najniższe ceny dostępne w dowolnym miejscu.

 

 

 

Nasze rzęsy samochodowe wszystkie pochodzą z żadnych pytań 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

 

 

 

Jeśli nie jesteś zadowolony w żaden sposób, po prostu zwrócić niewykorzystaną rzęsy do nas w oryginalnym opakowaniu, a my zwrócimy Ci wymieniać lub w cenie nabycia pomniejszonej pocztowego. Nie możemy zwrócić opłatę pocztową ponieważ koszty wysyłki nie podlega zwrotowi do nas z poczty również. Są to najlepsze rzęsy samochód można kupić w dowolnym miejscu na świecie. Jeśli nie jesteś przekonany, wystarczy porównać je do innych rzęs można znaleźć i czy można znaleźć lepszą jakość i lub projekt do Rzęsy dla samochodów (Europa) chętnie zwrócimy Ci.

 

 

 

Posiadamy również stronę na Facebooku, gdzie można kupić rzęsy samochód bezpośrednio www.facebook.com / eyelashesforcars. Samochód rzęsy mogą być montowane na każdym samochodzie, który ma okrągłe lub podłużne reflektory w stylu, a także samochody z pop świeci się. Jeśli nie jesteś pewien, że będą pasować wszystko co musisz zrobić, to napisz do nas zdjęcie swojego samochodowych reflektorów i możemy doradzić. Jednak pasuje 99% samochodów nie ma problemu, a nawet może być przycięte na wymiar. Nie zapomnij zamówić jakiś eyeliner z rzęs samochodowe w które naprawdę świetnie wyglądają.

 

 

 

Najważniejsze, aby pamiętać podczas zakładania rzęs jest to, że powierzchnia (przednie felgi lub lakier) musi być bardzo czyste. Zawsze dostaw alkoholu pad czyszczący do każdego zestawu rzęs samochodów zakupionych, które pomaga usunąć brud i wosk lub samochód, tak aby upewnić się, że specjalna taśma może mieć silną więź. Jeżeli powierzchnia jest czysty i jest wciąż na mokro lub na pewne pozostałości wosku .... Następnie rzęsy nie będzie trzymać poprawnie i może spaść podczas uruchamiania jazdy. 99% czasu słyszymy o żadnych problemów, ponieważ taśma jest bardzo silna i wykorzystuje specjalną technikę wiązania ciśnienia aktywować wiązanie wysokiej wytrzymałości. Wszystko co musisz zrobić, to nacisnąć mocno po podłączeniu rzęsy do auto lub motocykl lub samochód lub van cokolwiek wybierzesz, aby umieścić je na.