The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Auto riasy pre automobily - Ako nasadi -

Kde kúpi

Auto riasy pre automobily - Ako nasadiť - Kde kúpiť

 

 

 

Sme hlavným distribútorom a výrobcom rias pre automobily v Európe a dodávame viac ako 50 krajinách po celom svete. Môžete objednať riasy pre vaše auto je priamo z tejto webovej stránky alebo nás kontaktujte s veľkoobchodnými otázky, ak chcete predať auto riasy z vašich vlastných stránok.

 

 

 

Máme niekoľko videí na tejto webovej stránke ukazuje, ako vošiel auto riasy na BMW alebo Peugeot 206, ale rovnaká technika sa používa pre všetky vozidlá. Tieto riasy sú ľahko orezať, aby sa zmestili všetky reflektory a krištáľovo diamant alebo exotické ružové očné linky môže byť tiež pripojený nad alebo pod riasy, aby sa auto vyzerať naozaj sexi ...

 

 

 

Auto riasy sú teraz stáva veľmi populárny v USA a vo Veľkej Británii sa S. Afriky, Nórska, niekoľko ďalších európskych krajín a Thajska trendov rovnako. Tieto ženy proste milujú a chlapci ... dobre tie valiť oči, ale aby som bol spravodlivý ... že zastaviť a zízať a ženy, ktoré majú riasy na svojich autách, bez pochýb, získate veľa pozornosti.

 

 

 

Kde si môžete kúpiť riasy? Sú k dispozícii v obchodoch?

 

 

 

V súčasnej dobe si môžete kúpiť iba na riasy pre automobily a očné linky z našich webových stránok alebo z nezávislého distribútora, ktorý tiež má jeho alebo jej webovej stránky. Robíme loď na distribútorov v mnohých krajinách, ale aj distribútori všetko všetko predávať ich z ich vlastných internetových stránkach. Posielame do všetkých krajín priame a majú najnižšie dostupné ceny kdekoľvek.

 

 

 

Naše auto riasy všetkých prísť s žiadnymi položené otázky 30 dní záruku vrátenia peňazí.

 

 

 

Ak nie ste spokojní v žiadnom prípade, jednoducho vrátiť nevyužitú riasy nám v originálnom balení a my si budú vymieňať alebo vráti vám za kúpnu cenu nižšiu poštovné. Nemôžeme vrátiť poštovné, pretože poštovné je nevratná k nám na pošte tiež. Sú to najlepšie auto riasy si môžete kúpiť kdekoľvek na svete. Ak nie ste presvedčení, len porovnať s iným rias nájdete, a ak nájdete lepšiu kvalitu a alebo dizajnu na riasy pre automobily (Europe), ktorú vám radi vrátime vám.

 

 

 

Máme tiež stránku Facebook, kde si môžete zakúpiť auto riasy priamo www.facebook.com / eyelashesforcars. Auto riasy je možné montovať na akékoľvek auto, ktoré má okrúhle alebo oválne štýlu svetlomety a tiež autá s pop up svetiel. Ak si nie si istý, že bude fit všetko, čo potrebujete urobiť, je nám e-mail obraz z vašich automobilov svetlometov a my Vám poradíme. Avšak, zapadajú 99% vozov žiadny problém a môže byť dokonca upravený, aby sa zmestili. Nezabudnite objednať nejaký očné linky s vaším autom rias, pretože by to naozaj vyzerať skvele.

 

 

 

Hlavná vec na zapamätanie po pripojení riasy je, že povrch (svetlomety hrana alebo lak) musia byť čisté. Sme vždy dodávať alkohol čistenie klávesnice s každým súborom automobilových rias zakúpiť, ktoré vám pomôžu odstrániť a špina alebo auto vosk tak, aby sa ubezpečil, špeciálne pásky môže mať silné puto. Ak je povrch nie je čistý alebo je mokrý alebo ešte má niektoré vosku zvyšok .... Potom riasy sa nelepia správne a môže spadnúť, keď vyjdete. 99% času počujeme o žiadnych problémov, pretože páska je extra silný a používa špeciálny tlakovou techniku ​​lepenie aktivovať vysokú pevnosť väzby. Všetko, čo urobiť, je pevne ho stlačte nadol, keď ste pripojení riasy na auto alebo motorku alebo van alebo čokoľvek vozidlo sa rozhodnete dať je na.