The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Araba için Araç Eyelashes - Nasıl uygun - satın almak için

Araba için Araç Eyelashes - Nasıl uygun - satın almak için

 

 

 

Biz Avrupa'da araba için ana dağıtıcısı ve kirpik üreticisi ve dünya çapında 50'den fazla ülkede kaynağı. Eğer kendi web sitesi araba kirpik satmak istiyorsanız bu web sitesinden doğrudan araç için kirpik sipariş veya toptan sorular ile bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Biz bir BMW veya bir Peugeot 206 için kirpikleri araba sığacak nasıl gösteren bu sitede çeşitli videolar var ama aynı tekniği tüm otomobiller için kullanılır. Kirpik kolayca herhangi farlar uygun kesilmiş ve kristal elmas ya da egzotik pembe eyeliner da araba gerçekten seksi görünmesi için kirpikleri üstünde veya altında eklenebilir ...

 

 

 

Araç kirpik şimdi G. Afrika, Norveç, diğer bazı Avrupa ülkeleri ve Türkiye de gidişli ABD ve İngiltere'de çok popüler hale gelmektedir. Kadın sadece onları ve çocuklar ... seviyorum de çoğu gözlerini rulo ama dürüst olmak gerekirse ... durup ve sana bakıyorlar ve hiç şüphesiz, onların arabalarında kirpiklere sahip kadınlar, dikkat bir sürü olsun.

 

 

 

Nereye kirpiklere satın alabilirsiniz? Onlar mağazalarında mevcut mudur?

 

 

 

Şu anda, sadece web sitemizden ya da onun web sitesi var, bağımsız bir distribütör otomobil ve eyeliner için kirpikleri satın alabilirsiniz. Biz birçok ülkede distribütörler gemi yapmak ama bile dağıtıcıları tüm hepsi kendi web sitelerinden onları satan. Biz doğrudan tüm ülkelere göndermek ve her yerde en düşük fiyatları mevcut var.

 

 

 

Bizim araba kirpikler tüm 30 gün para iade garantisi sordu hiçbir soru ile gelir.

 

 

 

Eğer herhangi bir şekilde memnun değilseniz, sadece orijinal ambalajında ​​bize KULLANILMAMIŞ kirpik dönmek ve biz alım fiyatı pul az karşılık takas veya iade edecektir. Pul da postaneden bize iade edilmez çünkü pul iade edemeyiz. Onlar dünyanın her yerinden satın alabilirsiniz iyi araba kirpik vardır. Eğer ikna değilseniz, sadece bulabileceğiniz başka kirpikler için bunları karşılaştırmak ve otomobiller için Eyelashes için daha kaliteli ve veya tasarım (Avrupa) bulabilirsiniz eğer biz memnuniyetle size iade edeceğiz.

 

 

 

Eğer araba kirpik doğrudan / eyelashesforcars www.facebook.com satın alabileceğiniz Biz de bir Facebook sayfası var. Araba yuvarlak veya dikdörtgen tarzı farlar ve ayrıca pop-up ışıkları ile araba var herhangi bir araç takılabilir kirpiklere. Onlar yapmanız gereken tüm uygun olacaktır emin değilseniz bize araba farlar bir resmi e-posta ve size tavsiyelerde bulunabilir. Ancak, onlar hiçbir sorun otomobillerin% 99 uyacak ve hatta uygun kesilmiş olabilir. Bu gerçekten harika görünecek şekilde araç kirpik ile bazı eyeliner sipariş etmeyi unutmayın.

 

 

 

Kirpik takarken hatırlanması gereken en önemli şey, yüzey (farlar çemberi ya da boya) çok temiz olmasıdır. Biz her zaman araç kirpik her set ile bir alkol temizleme pedi kaynağı özel bant güçlü bir bağ yapabilir emin olarak bunu kaldırın ve kir ya da araba balmumu yardım için satın. Yüzey temiz değil ya da ıslak ya da hala bazı balmumu kalıntısı vardır .... varsa Sonra kirpikleri düzgün girmiyor ve sürmeye başladığınızda düşmenize neden olabilir. Bant ekstra güçlü ve dayanıklı bir yapışma etkinleştirmek için özel bir basınç bağlama tekniği kullanır, çünkü biz hiçbir sorunları duymak% 99 zaman. Tüm yapmanız gereken, size bunları koymak için tercih otomatik veya motosiklet veya kamyonet ya da her türlü aracın kirpikleri taktığınızda sıkıca bastırın olduğunu.