The BEST Car Eyelashes in the World

The BEST Car Eyelashes in the World

Ukranian Car lashes

Автомобіль Вії для автомобілів - Як встановити - де купити

 

 

 

Ми є основним дистриб'ютором і виробником вій на автомобілі в Європі і поставляє більш ніж 50 країнах по всьому світу. Ви можете замовити вії для вашого автомобіля прямо з цього сайту або зв'яжіться з нами за оптовими запити, якщо ви хочете продати автомобіль вій з вашого власного сайту.

 

 

 

У нас є кілька відео на цьому сайті, що показує, як у відповідності з автомобілем вії BMW і Peugeot 206, але той же метод використовується для всіх автомобілів. Вії легко обрізати на будь фари і кристал алмазу або екзотичних рожевих підводка для очей також може бути прикріплений вище або нижче вій, щоб зробити автомобіль виглядати дуже сексуально ...

 

 

 

Автомобіль вії в даний час стає дуже популярним в США і Великобританії, ПАР, Норвегії, низки інших європейських країн і Таїланд тенденцій, а також. Жінки просто любити їх і хлопців ... а саме закочують очі, але бути справедливим ... вони зупиняються і дивляться й жінки, які мають вії на своїх автомобілях, без сумніву, отримаєте навантажень уваги.

 

 

 

Де можна придбати вії? Чи є вони доступні в магазинах?

 

 

 

На даний момент ви можете тільки купити вії для автомобілів і підводка для очей з нашого сайту або від незалежного дистриб'ютора, який також має свій веб-сайт. Ми робимо корабель дистриб'юторів в багатьох країнах, але навіть дистриб'ютори все всі продають їх від їхніх власних веб-сайтів. Ми посилаємо в усі країни спрямовують і найнижчі ціни доступні в будь-якому місці.

 

 

 

Наші вії автомобіля оснащені без питань 30-денну гарантію повернення грошей.

 

 

 

Якщо ви незадоволені в будь-якому випадку, просто повернути невикористану вії до нас в оригінальній упаковці і ми обміняємо або повернемо вам за покупну ціну за вирахуванням поштових витрат. Ми не можемо відшкодувати поштові тому, що поштова оплата не повертається до нас з поштового відділення також. Вони є кращим автомобілем вії можна купити в будь-якій точці світу. Якщо ви не впевнені, просто порівняти їх з будь-якої іншої вій ви можете знайти і якщо ви можете знайти кращої якості і дизайну або Вії для автомобілів (Європа), ми із задоволенням повернемо вам.

 

 

 

У нас також є сторінка Facebook, де ви можете придбати автомобіль вії прямо www.facebook.com / eyelashesforcars. Автомобіль вій може бути встановлена ​​на будь-який автомобіль, який має круглі або довгасті стиль фар, а також автомобілі з поп загоряється. Якщо ви не впевнені, що вони будуть відповідати всі, що вам потрібно зробити, це відправити нам фотографію вашого автомобіля фари і ми можемо порадити вам. Тим не менш, вони відповідають 99% автомобілів не проблема і навіть можуть бути урізані, щоб відповідати. Не забудьте замовити олівець для очей з віями автомобіль, який дійсно виглядають здорово.

 

 

 

Головне пам'ятати при установці вій в тому, що поверхня (фари обода або лакофарбового покриття) повинна бути дуже чистим. Ми завжди поставляємо алкоголю очищення майданчика з кожним набором вій придбав автомобіль, щоб допомогти вам видалити і бруду або автомобільний віск, щоб переконатися, що спеціальна стрічка може зробити сильну зв'язок. Якщо поверхня не є чистим або вона мокра або ще є залишки воску .... Тоді вії не буде дотримуватися належним чином і може впасти, коли ви починаєте рух. 99% часу ми чуємо ніяких проблем, тому що стрічка є додатковим сильним і використовує спеціальну техніку зв'язку тиску, щоб активувати високої міцності з'єднання. Все, що вам зробити, це міцно притиснути, коли ви прикладіть вії до авто чи мотоцикл або фургон або будь-який інший автомобіль, який Ви обираєте, щоб надягти їх.